Opinie

Opinie o przychodni

Jestem bardzo zadowolona z usług przychodni m.in. z tego powodu, że pod wpływem rozmów z Panią doktor lekarzem rodzinnym udało mi się rzucić palenie. Ponadto inni pracownicy przychodni, również są bardzo uprzejmi i kompetentni.

– Izabela P.

 

Miła obsługa, kompetentny lekarz, leczę się u Pani doktor lekarza rodzinnego, która bardzo dobrze dobrała mi lekarstwa na ciśnienie.

– Zdzisław P.

 

Dzięki usilnym namowom i sugestiom Pani doktor lekarza rodzinnego po 40 latach nałogu palenia papierosów uwolniłem się z tego przeklętego zwyczaju.

Przychodnia spełnia wymagania UE. Przemiły personel, profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor lekarz rodzinny – doskonały diagnosta. Panie w rejestracji przemiłe i kompetentne.

Dostęp do przychodzi jest naprawdę bardzo dobry. Wystarczy zadzwonić rano i w ten sam dzień zostaje się już skierowanym na wizytę. Pani doktor lekarz rodzinny, podobnie jak cały personel pracujący w przychodni, wykonuje swoją pracę bardzo skrupulatnie, a przy tym profesjonalnie. Jestem naprawdę zadowolona z jakości usług oferowanych przez przychodnię.

– Anna B.

 

Bardzo dziękuję Pani rejestratorce za „wciśnięcie” mnie na wizytę do lekarza psychiatry w sobotę. Otrzymałam bardzo dużą pomoc.

Jestem zadowolona z obsługi i miłej atmosfery. Pani doktor lekarz rodzinny to dobry i kompetentny lekarz. Z chęcią odpowiada na wszystkie pytania oraz informuje o chorobie. Poświęca pacjentowi dużo czasu.

Zadowolona jestem z lekarza, potrafi pomóc, jest cierpliwa, pomaga, doradzi. Pielęgniarki dobrze robią zastrzyki. W rejestracji szybko i miło. Najważniejsze nie ma kolejek, zapisuję się na daną godzinę. Jest czyściutko, miło. W łazience czysto i elegancko.

– Krystyna K.

 

Jestem starym niepełnosprawnym wojennym kombatantem, słabo słyszę i trochę marudzę. Jednak personel doskonale sobie ze mną radzi. Personel jest bardzo kulturalny, uczynny i pomocny. Pani doktor lekarz rodzinny jest miła, sympatyczna i uczynna.

– W.H.

 

Przychodnia na miarę UE, a więc czysto, bardzo dobra, dostępność do usług, profesjonalna obsługa, serdeczna, uprzejma, aby wszystkie ośrodki Pomocy Zdrowiu były takie. Bardzo uprzejma i miła jest Pani doktor lekarz rodzinny, aby było więcej takich lekarzy miłych i profesjonalistów.

– Jadwiga S.

 

Korzystam z usług medycznych Ośrodka Pomocy Zdrowiu od 2004 roku. Profesjonalizm lekarzy oraz oraz personelu medycznego i administracji, jak również wysoka kultura osobista sprawiają, że wizyty w Ośrodku nie przysparzają dodatkowych stresów. Zawsze spotykam się tutaj z życzliwością i chęcią pomocy.

– Zofia P.

 

Dziękuję za opiekę i zainteresowanie moim stanem zdrowia przez Panią doktor. Jestem pacjentem po Bajpasach, dlatego dobra opieka lekarska jest dla mnie ważna. Przychodnia jest mała, ale bardzo czysta i taka jak powinien wyglądać Ośrodek „Europejski”. Bardzo uczynna i super jest Pani w rejestracji. Dziękuję za serce.

– Maciej S.

 

Lekarz pierwszego kontaktu bardzo szczegółowo i wnikliwie przeprowadza badanie. Interesuje się pacjentem przez cały przebieg choroby oraz po jej zakończeniu. Ogólnie ujmując obsługa Ośrodka jest miła i sympatyczna, a sam Ośrodek jest nowoczesny i funkcjonalny.

– Leszek T.

 

Jestem bardzo zadowolona z przynależności do tutejszej przychodni. Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej Pani doktor lekarza rodzinnego, która jest bardzo życzliwym lekarzem dla pacjentów. Pani doktor jest bardzo miła, opiekuńcza, sympatyczna, ma dużą wiedzę medyczną i jest nieomylna w stawianiu diagnozy.

– Krystyna W.

 

Dzięki namowom i perswazjom Pani doktor lekarza rodzinnego przestałam palić papierosy. Ośrodek Pomocy Zdrowiu jest pod każdym względem profesjonalny – jest czysto, lekarz i pielęgniarki i personel Ośrodka są życzliwi i pomocni. Jestem bardzo zadowolona po każdej wizycie w Ośrodku.

– Iwona M.

 

Przychodnia odbiega poziomem od dotąd mi znanych, In plus. Personel miły i przystępny, lekarze mają dobry kontakt z pacjentem. Czuję, że wchodząc do gabinetu, nie jestem intruzem, moja lekarka jest osobą autentycznie zainteresowaną i oddaną pacjentom. Życzyłabym sobie, aby tak było w każdej przychodni.

– Barbara T.

 

Jestem osobą starszą i schorowaną (nowotwór). Posiadam dużo schorzeń, dostęp do Lekarza Pierwszego Kontaktu jest dla mnie bardzo ważny, nie raz źle się czuję-tu nie muszę długo czekać na wizytę. Pani doktor lekarz rodzinny jest lekarzem kompetentnym i bardzo sympatycznym, posiada dobry kontakt z pacjentem. Rejestracja jest profesjonalna, zawsze gotowa do pomocy. Przychodnia jest bardzo czysta na miarę UE.

– Hanna K.

 

Przychodnia na miarę XXI w. i UE. bardzo czysto, elegancko, „aż chce się leczyć”. Rejestracja bardzo sympatyczna, pomocne we wszystkim. Bardzo dziękuję Pani doktor lekarz rodzinny za profesjonalną opiekę, wiedzę i serdeczne podejście do pacjenta.

– Karol L.

 

Przychodnia na miarę UE. Czysto, wystrój nowoczesny, obsługa w rejestracji sympatyczna i kompetentna. Dziękuję Pani doktor lekarzowi rodzinnemu za trafną diagnozę i która mnie leczy od 2006 roku. Dzięki Pani doktor przebywałam w szpitalu zakaźnym, który potwierdził diagnozę i leczenie Pani doktor.

– Renata K.

 

Od paru lat jesteśmy pacjentami Państwa Ośrodka, tj. moja żona, mój syn i ja, piszący te słowa. Pragniemy wyrazić Pani Doktór Interniście naszą wdzięczność za troskliwą opiekę nad nami. Jest prawdziwym lekarzem rodzinnym. Interesuje się naszą sytuacją rodzinną. Skutecznie dba o nasze zdrowie. Jej trafne diagnozy i stosowane leki zawsze przynoszą pozytywny rezultat. Jest też rzeczą niezwykle pozytywną i ważną, że wizyta u niej jest praktycznie zawsze możliwa w ciągu całego tygodnia, bez potrzeby ustalania ze znacznym wyprzedzeniem terminu takiej wizyty.

Jestem zadowolony z obsługi internistycznej w poradni. Pani doktor lekarz rodzinny jest wg mnie bardzo dobrym diagnostą, ponieważ z powodu mojej chrypki wysłała mnie do specjalisty, a tam wykryli polipy w szpitalu. Zawsze szczegółowo mnie bada. Jest bardzo przyjemna w kontakcie. Panie rejestratorki i pielęgniarki są bardzo sympatyczne, uczynne i rzetelne. W przychodni jest czyściutko i powiewa Europą. Dziękuję. – Ireneusz S.

Pani doktor lekarz rodzinny jest moją ulubioną Panią doktor, gdyż jest cierpliwa, życzliwa, serdeczna, wyrozumiała, a przede wszystkim jest bardzo dobrym lekarzem.

– Beata G.

 

W przychodni, w której odbyłam wizytę jest bardzo czysto, nie ma kolejek. Osoby przyjmujące zgłoszenia na wizytę są bardzo uprzejme i udzielają pełnych informacji. Szczególnie cenię kontakt z lekarzem rodzinnym, która otacza pacjenta szczególną troską. Oprócz dolegliwości, w danym momencie, bada pacjenta bardzo wnikliwie, szczegółowo. Życzę wszystkim pacjentom kontaktu z takim fachowcem jak Pani doktor.

– Hanna M.

 

Pani doktor lekarz rodzinny uratowała życie mojej mamie. Gdyby nie przyszła na wizytę domową, byłoby już po pacjentce. W porę skierowała do szpitala z diagnozą krwawienia z p.p. Uważam, że wszyscy lekarze powinni brać przykład z Pani doktor lekarza rodzinnego.

– Monika W.

 

Podejście do pacjenta w tejże przychodni oceniam na bardzo dobry. Pacjent traktowany jest, jako osoba bardzo ważna. Miła obsługa lekarzy, pielęgniarki, a także Panie w rejestracji. Wizyty u Pani doktor lekarz rodzinny przy jakiejkolwiek wizycie są dla mnie ważne. Każda jedna diagnoza postawiona jest prawidłowo.

– Grażyna K.

Jestem u Pani doktor pierwszy raz i jestem zauroczona. Stosunkiem do pacjentów, warunkami panującymi w przychodni, czystością i wystrojem oraz brakiem tłumów. Panie w rejestracji są bardzo sympatyczne i uczynne. Mój mąż, który jest pacjentem Pani doktor jest tego samego zdania.

– Barbara Ś.

 

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani doktor lekarza rodzinnego, która ma bardzo dobre podejście do pacjentów, stosuje bardzo dobre leki. W przychodni jest bardzo czysto. Przychodnia na miarę XXI w.

– H. K.

 

Po raz kolejny Pani doktor lekarz rodzinny wykazała się ogromnym wyczuciem i fachowością kierując mnie w dn., 8.05.2009 r. na szczegółową diagnostykę, a ostatecznie leczenie szpitalne. Jak się okazało, pozornie normalna gorączka była spowodowana wieloma czynnikami, w tym niedoleczone zapalenie mięśnia serca. Po dwunastodniowym leczeniu szpitalnym składam wielkie podziękowania. Bardzo dziękuję za pomoc.

– Jacek Z.

 

Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam do tego ośrodka, lekarze z którymi miałam kontakt od kilku lat. Pani doktor lekarz rodzinny, internista oraz psycholodzy bardzo pomogli mi odnaleźć właściwą drogę i zdrowie. Dziękuję za bardzo miłą obsługę w recepcji.

– Justyna Z.

 

Od roku 2006 jestem pacjentką tej przychodni. Ukończyłam terapię. Współpracowałam w kwestii mojego problemu z Panią Ewą i psychologiem Panem Rafałem, z czego jestem zadowolona. Z usług Państwa przychodni korzystam dosyć często. Pomaga mi w leczeniu moich dolegliwości Pani doktor lekarz rodzinny, która poznała moje problemy natury psychicznej. Jestem również zadowolona, że współpracuje ze mną w kwestii mojego stanu zdrowia.

– Agnieszka O.

 

Ja z żoną korzystamy z wizyt u Pani doktor lekarza rodzinnego. Jesteśmy już w wieku starszym, jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowej opieki, cierpliwości i podejścia do chorego. Dziękujemy również bardzo Paniom, które pracują w rejestracji, zawsze zamawiamy wizytę telefonicznie, zawsze uprzejmie, grzecznie tego dnia, o której prosimy zostajemy zapisani na wizytę na wyznaczoną godzinę.

Dziękuję Pani doktor lekarzowi rodzinnemu za troskę i serdeczną opiekę nad moim zdrowiem. Życzę sobie i innym pacjentom, by trafili pod opiekę takich lekarzy.

– D. S.

 

Lekarze bardzo wnikliwie przeprowadzają wywiad i badanie. Pani doktor lekarz rodzinny podczas wizyty okazała dodatkowo zainteresowanie innymi problemami zdrowotnymi zwracając uwagę na moje podwyższone ciśnienie krwi.

– Iwona W.

 

Dziękujemy za opiekę, trafne rozpoznanie w wyniku, którego mąż został natychmiast przewieziony do szpitala i natychmiast operowany. Pani doktor postawiła bezbłędne rozpoznanie zakrzepicy tętniaka tętnicy podkolanowej. Dzięki czemu uratowano mężowi nogę przed amputacją. Jeszcze raz dziękuję Pani doktor lekarzowi rodzinnemu za wszystko. Jestem jej niezmiernie wdzięczna.

– Krystyna S.

 

Pani doktor lekarz rodzinny stawiając diagnozę przepisuje każdorazowo leki, których skuteczność działania jest natychmiastowa przy jednocześnie atrakcyjnej cenie leków. Dziękuję za opiekę, prawidłową diagnozę i skuteczne leczenie.

– Michał Z.

 

Pani doktor lekarz rodzinny to jest zjawisko. Nie dość, że trafnie zdiagnozowała mój wyrostek, to jeszcze prosiła o telefon jak poszło. Teraz pilotuje rekonwalescencję i zajmuje się moim chudnięciem.

– Andrzej G.

 

Bardzo miła atmosfera, czystość, dobra lokalizacja. Pani doktor lekarz rodzinny jest bardzo miła, otwarta, kontaktowa. Odznacza się dużą profesjonalnością, posiada bogatą wiedzę merytoryczną. Z pewnością chętnie powrócę do Pani doktor lekarz rodzinny. Wysoka kultura osobista w połączeniu z bogatą wiedzą robi bardzo dobre wrażenie.

– Kamil W.

 

Dzięki Pani doktor lekarzowi rodzinnemu przestałam palić. Profesjonalna i bardzo sympatyczna w kontakcie z pacjentem. Doskonała obsługa w recepcji. Świetny ośrodek – doskonałe warunki, czyste i relaksacyjne poczekalnie i gabinety. Po raz pierwszy chętnie korzystam z usług medycznych. Proszę utrzymać taki poziom. Dziękuję za udzielone porady.

– H.G.

 

Korzystam z przychodni 5 lat. Zawsze spotykałam się z miłą i fachową pomocą. W ostatnim okresie byłam najczęściej na wizytach u Pani doktor lekarza rodzinnego, gdzie spotkałam się z miłą i fachową poradą lekarską. Według mojego zdania bardziej korzystne jest, kiedy lekarz pracuje dłużej, a nie za każdym razem spotyka się innego lekarza i od początku opowiada się o swoich chorobach. Tak, więc bardzo sobie cenię i ostatnio korzystam z pomocy tego samego lekarza.

– Jolanta O.

 

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor lekarza rodzinnego, pod której jestem od 3 lat. Panie w recepcji są niezwykle sympatyczne i życzliwe. Warunki przychodni na miarę XXII wieku i UE. Serdecznie dziękuję.

– U. Ch.

 

Przyjemna atmosfera, stosunek rejestracji i pielęgniarek bardzo serdeczny. Dokonałem doskonałego wyboru lekarza pierwszego kontaktu Pani doktor mądrej, z ogromnym doświadczeniem, dużej kulturze lekarskiej. Dziękuję.

– L.B.

 

Podoba mi się. Jest czysto, bez kolejek, elegancko, bardzo miło. Profesjonalni lekarze, miła rejestracja. –

Łucja B.

 

Dziękuję Pani doktor lekarzowi rodzinnemu za miłą, profesjonalną opiekę. Paniom z recepcji za miłe podejście do pacjenta. –

Zbigniew T.

 

Jestem pacjentką Pani doktor lekarza rodzinnego, która pomogła mi osiągnąć zdecydowaną poprawę zdrowia. Służyła też dobrą radą. Ma miłe podejście do pacjentów. – Nieczytelny podpis
Leczę się u Pani doktor lekarza rodzinnego, z której jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo uprzejma, potrafi wysłuchać, doradzić, co lepiej wziąć, żeby pomogło, bardzo się opiekuje pacjentem i potrafi wysłuchać pacjenta do końca.

– Kazimierz U.

 

Wyjątkowo przyjazny starszym pacjentom, zrozumienie potrzeb, wystarczająca ilość czasu. Dziękuję Pani doktor lekarzowi rodzinnemu za pomoc.

– Dorota S.

 

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej. Dzięki Pani doktor lekarzowi rodzinnemu ubyłam na wadze 10 kg w ciągu dwóch miesięcy. Pani doktor lekarz rodzinny bardzo mnie zmobilizowała. Dziękuję, również Paniom z rejestracji za przesympatyczne podejście do pacjenta.

– Beata B.

 

Pani doktor jest lekarzem bardzo sumiennym, dokładnym i opiekuńczym w stosunku do pacjenta.

– Kazimierz U.

 

Dziękuję bardzo za opiekę Pani doktor lekarz rodzinny, która postawiła prawidłowo rozpoznanie i zastosowała skuteczne leczenie. Panie rejestratorki są bardzo serdecznie ustosunkowane do pacjentów i pomagają im.

– Oktawian N.

 

Call Now Button
-->